
Karaoke met The Beaver Sisters
Geniet van zomerse sferen, live muziek, een hapje en een drankje en het beste uitzicht over Amsterdam. Op donderdag 31 juli zing je jouw favoriete Pride-lied over de daken van Amsterdam bij de karaoke van The Beaver Sisters.
Programma
The Beaver Sisters
Miss Multiple Joyce en Lucinda St. John vormen samen The Beaver Sisters. Op de Pride editie van het Zomerdak delen ze het podium met het publiek met hun drag queen karaoke. Grijp je kans en zing jouw favoriete Pride-lied. The Beaver Sisters presenteren een vrolijk programma met een goed gevulde karaokebox. Alles mag, niets is te gek. Don’t be a drag, be a queen!
Zomer op het dak
In juli en augustus is het dakplein elke donderdag en vrijdag open tot 21.00 uur. Op donderdag geniet je van live muziek. Je bereikt het dak gratis via de traptreden vanaf de straat of de lift in de ontvangsthal van het museum. Het restaurant blijft de hele avond open voor een hapje en een drankje.